آموزش نرم افزار حسابداری برلیان (برای ورود به بازار کار)

آموزش نرم افزار حسابداری برلیان ویژه فروشگاه ها

از گذشته تا به امروز، یکی از اجزای جدایی ناپذیر کلیه ی اصناف و شغل ها، بخش مالی و حسابداری آنها می باشد. در این راستا روش های گوناگونی ابداع و اجرا شده است. حسابداری، همگام با تمدن بشری پیشرفت کرده است و آن را می توان زبان تجارت دانست، به همین خاطر هرچه این زبان زنده تر، سلیس تر و به روز تر باشد، فهم آن نیز به مراتب ساده تر خواهد بود و نیاز های بشریت را بیشتر و بیشتر برطرف خواهد ساخت. البته نباید حسابداری را با دفترداری یکی دانست چرا که که دو مبحث کاملا متفاوت می باشند.

همانطور که بیان کردیم، علم حسابداری روندی رو به رشد دارد و برای همین منظور با توجه به نیاز روز افزون مشاغل، نرم افزارهای بسیار گوناگون و متعددی همچون: نرم افزار حسابداری هلو، همکاران سیستم، سپیدار و… نیز طراحی و عرضه شده اند.

اما امروز قصد داریم نرم افزار حسابداری بسیار جامع و کاربردی ای را به شما آموزش دهیم که از امکانات آن بدون شک شگفت زده خواهید شد. نرم افزار حسابداری برلیان، یکی از ساده ترین و جامع ترین نرم افزارهایی می باشد که می توانید از امکانات متعدد آن برای شغل خود بهره مند شوید. این نرم افزار، اطلاعات مالی را بسیار شفاف در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید همواره بهترین تصمیمات را برای پیشرفت اهداف شغلی خود اتخاذ نمایید.

قطع به یقین، ممکن است شروع و ادامه هرکاری در ابتدا سخت و طاقت فرسا به نظر برسد. اما، اگر قبل از قدم گذاشتن در هر راهی ابتدا آموزشی جامع و دقیق آن را فرا بگیرید، راحت تر و با دیدی باز قدم در آن راه می نهید و  ادامه مسیر برایتان لذت بخش تر خواهد بود.

عناوین آموزش هایی که در این مجموعه خواهید آموخت:

جلسه اول:  نحوه ی تعریف طرف حساب جدید

جلسه دوم: نحوه ی صدور پیش فاکتور

جلسه سوم: نکته مهم در تعریف طرف حساب جدید

جلسه چهارم: نحوه ی تعریف کالای جدید

جلسه پنجم: نحوه ی ثبت فاکتور خربد و تبدیل کردن پیش فاکتور به فاکتور

جلسه ششم: نحوه ی ثبت سند

جلسه هفتم: نحوه ی صدور فاکتور مرجوعی خرید و فروش

جلسه هشتم: نحوه ی جستجوی سریع در نرم افزار

جلسه نهم: نحوه ی گرفتن گزارش کاردکس کالا و بیلان های مالی

جلسه دهم: انواع مختلف روش های گرفتن گزارش از طرف حساب ها

جلسه یازدهم: نحوه ی گرفتن گزارش ورودی و خروجی کالا به صورت مجزا

جلسه دوازدهم: انواع متنوع گزارشات بانکی

توضیح قسمت ها با نمونه فیلم:

جلسه اول:  در این جلسه شما با در نظر گرفتن اینکه شما یک فروشگاه مجازی هستید یا حقیقی خواهید آموخت به چه صورت طرف حساب جدیدی را در نرم افزار تعریف کنید. این امکان چه برای صدور فاکتور خرید و چه برای صدور فاکتور فروش قابل استفاده می باشد و صرفا با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید. این آموزش چه برای افراد تازه وارد که برای اولین بار می خواهند با نرم افزار حسابداری کار کنند مناسب می باشد چه برای افرادی که قبلا با نرم افزارهای دیگری تجربه کار داشته اند. صرفا با وارد کردن حداقل ترین اطلاعاتی همچون نام و شماره تماس می توانید به صورت نامحدود طرف حساب تعریف کنید.

جلسه دوم: در این جلسه نحوه ی صدور پیش فاکتور رو به ساده ترین و سریع ترین روش خواهیم آموخت. چرا که این قسمت با وجود سادگی آن بسیار مهم می باشد. زیرا، زمانی که مشتری شما درخواست کالایی را از شما دارد، می بایست فورا پیش فاکتور صادر بفرمایید تا مبلغ پرداختی، تخفیف و جمع کل بصورت آماده در اختیار مشتری قرار بگیرد.

جلسه سوم: قطعا در هر نرم افزاری نکات قابل توجه و خاصی وجود دارد که می بایست آنها را بیابیم و در یاد داشته باشیم. طی این جلسه یک سری از نکات مهم در رابطه با تعریف طرف حساب را خواهیم داشت. بر فرض ممکن از مشتری شما بانک و یا یک صندوق باشد که برای تعریف آنها راه های خاصی وجود دارد که طی این جلسه به آنها می پردازیم.


جلسه چهارم: بنا به روال کار و صنف شغلی شما، نیاز خواهید تا داشت تا اسم و مشخصات کالاهای خود را تعریف و در حافظه نرم افزار نگهداری کنید. تعداد کالاها و مقدار توضیحاتی که می توانید برای آن ها بنویسید نامحدود می باشد و این جز اصلی ترین مزیت های نرم افزار برلیان است.


پیش نیاز این آموزش:

این مجموعه نیاز به پیش نیاز ندارد و هر شخصی می تواند به راحتی با اندکی اطلاعات مالی آن را از ابتدای امر آموزش دیده و بهره ببرد.

هدف از آموزش:
استفاده هرچه بهتر و کاربردی تر از نرم افزارهای حسابداری و بالا بردن دقت در امور مالی توسط مبتدی ترین تا پیشرفته ترین استفاده کنندگان.

قرار دادن اطلاعات مهم و کاربردی در اختیار سرمایه گزاران و مدیران.

کاهش خطا و اجتناب از هرگونه پیچیدگی غیر ضروری.

بالا بردن میزان فروش و جلب رضایت مشتریان شما.

مشاهده بیشتر

نظرات کاربران

میانگین رتبه

0
بدون رای 0 رای ها
35,000 تومان
0 امتیاز

رتبه بندی

5 ستاره ها
0
4 ستاره ها
0
3 ستاره ها
0
2 ستاره ها
0
1 ستاره ها
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش نرم افزار حسابداری برلیان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.